Lütfen Bekleyin. Sayfa Yükleniyor....

 

ENFA AĞIR NAKLİYATServet Turan

1962 yılından beri baba mesleği olan kamyonculukla başlayan ve 1994 yılında kurduğumuz SER-TUR Uluslararası Nakliyat Ltd.Şti. olarak Beylikdüzü ambarlı limanlarında ilk nakliye hayatına ikinci kuşak olarak başlamış oldum.

2009 yılında hizmet ağımızı genişleterek mühendislik ve inşaat alanında hizmet veren Enfa Proje Taşımacılık A.Ş.’ni faaliyete geçirdik. 2011 yılında Enfa Ağır Nakliyat İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.’ni kurarak Taşımacılık sektöründe kalitemizi artırdık.

Nakliye sektöründe; Gabari Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, Konteyner Taşımacılığı, Parsiyel ve Açık Yük Taşımacılığı alanlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz. İnşaat Sektöründe; Mimarlık, Mühendislik, Plan Proje ve İnşaat alanlarında hizmet vermekteyiz.

https://enfanakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/servet-turan.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kurumsal kimliğinin önemini kavramış, çağdaş ilkelerinden ödün vermeyen, etik değerlerine sahip, kalitesini ve güvenirliliğini sürekli yükseltmek için ‘müşteri odaklı’ olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Tecrübe ve birikimlerimizi müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetlerimizi ve teknik hizmetlerdeki başarılarımızı siz değerli müşterilerimize aktarmak üzere sınırsız hizmet vermek amacıyla; Taşımacılık, Mühendislik ve İnşaat konulu sektörlerde projelendirmiş olduğumuz yol haritamızla bizlere çalışma heyecanı katan bütün özelliklerimizi maksimum hizmet kavramı altında bir araya getirdik.

Misyonumuz

Bugünkü konum kitlesinde, kadro yapısının nitelikleri ve hizmet içi dağılımın büyük önem arz ettiğinin farkında olup ve bu nedenle çalışanlarımıza gereken yatırımları yaparak, hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye gayret göstermektedir.

* Sağlamlığı ve güveni temin etmek, müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenirliliğini korumak, pratik çözümler üretmek, çalışma performansımızı sürekli hale getirmek, modern yeniliklere açık olmayı bir ilke edindik.

* Personelimiz, hizmet verdiğimiz alanlarda, sizlere en iyi şekilde yardımcı olup, tecrübe ve uzmanlılarıyla gereken hizmeti sağlayarak sizlerin güvenini sağlamak amacındadır. Şirketlerimizi en iyi şekilde temsil edecek olan kadromuz sizin güler yüzünüzdür.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımızın üstün gayretleri ile ekip çalışma ahenginin ve verimliliğinin dolayısıyla rekabet gücünü artırıp sürekli gelişen kitlesi ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkaran bir Şirketler Grubu olmak amacındadır.

Müşterilerimizin beklentileri ile örtüşen ve onunda ötesine geçen hizmet kalitesi ile Taşımacılık, Mühendislik ve İnşaat sektöründe kendisine sağlam bir yer oluşturma hedefindedir. Tüm hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz. Hizmetimizin ve sistemimizin sürekli geliştirilmesi için tüm çalışanlarımızı sürekli gelişime odaklı olarak sürdürüyoruz.

Şirketimizde görev yapan tüm çalışanlarımızın düşüncelerinin, verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyor ve onların sağlığı ve mutluluğuna önem veriyoruz

https://enfanakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/servet-turan-enfa.jpg

ENFA AĞIR NAKLİYATİletişim Bilgilerimiz

Bizlere irtibat bilgilerimizden ulaşabilir, isterseniz ileteşim formundan bizlere yazabilirsiniz. İlgili departmanımız en kısa sürede sizlerle irtibat kuracaklardır.
Adres
Merkez Ofis:
Cumhuriyet Mah. Yavuz Sultan
Selim Cad. No:17 Kat:01 Dilovası
Kocaeli / Türkiye
+90 262 754 20 98
+90 532 293 53 04
E-posta
servet@enfanakliyat.com.tr
muhasebe@enfanakliyat.com.tr
info@enfanakliyat.com.tr

Mühendislik ve İnşaat grubumuzda bulunan Mimar, Mühendis ve Teknik personelimizle siz değerli müşterilerine projelerde modern ve en verimli tasarımı sağlamak için gerekli altyapımızın sağlandığını ve projelerde gereken hassasiyetleri ile tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktayız. Müşterilerimizin beklentileri ile örtüşen özgün tasarımlarla tüm Mimar ve Mühendislerimiz sizlerin isteklerinize ve görüşlerinize göre hizmet vermektedir.

Sanayi dünyasındaki teknolojik konular ve gelişmeler sektörümüzü kıyasıya bir rekabete ve her geçen gün yeni teknolojik gelişmelerin yaşandığı ekonomik bir yarışa itmiştir. Bu baş döndürücü rekabet ortamında ayakta kalmak için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun hizmet üretiminin sağlamasını geliştirmek için gayret göstermekteyiz.

Artık global pazarda var olabilmek insana verilen değer ve saygıyla ölçülmektedir. Bu yüzden müşterilerimize karşı değer ve saygınlığımızı korumak için müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının en üst düzeyde karşılamak çabasındayız.

Bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla

Servet TURAN

Yönetim Kurulu Başkanı

ENFA AĞIR NAKLİYATBizler
Ağır nakliyat taşımacılığında öncü firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
ENFA AĞIR NAKLİYATSizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
https://enfanakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Hafta içi: 09:00 - 19:00
Hafta sonu: 10:00 - 15:00
ENFA AĞIR NAKLİYATSosyal Medyada Bizleri Takip Edin
Sosyal hesaplarımızdan bizleri takip edebilir yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.
Enfa Ağır Nakliyat.Bizler
Ağır nakliyat taşımacılığında öncü firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
ENFA AĞIR NAKLİYATSizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
https://enfanakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Hafta içi: 09:00 - 19:00
Hafta sonu: 10:00 - 15:00
ENFA AĞIR NAKLİYATSosyal Medyada Bizleri Takip Edin
Sosyal hesaplarımızdan bizleri takip edebilir yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.